Nobilis Tilia Palmorůžová 10 ml

Nobilis Tilia Palmorůžová 10 ml

  • Bez DPH 131 Kč

Čistá rostlinná silice s významnými ochlazujícími účinky působí na překyselení žaludku, má vliv na infekce močopohlavního ústrojí a podporuje přirozenou regeneraci kůže.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Palmorůžová je čistý éterický olej lékopisné kvality. Vůně této rostlinné silice je velice příjemná, obsahuje sladké růžové tóny s lehkým bylinným nádechem. Působí na psychickou i fyzickou stránku organismu a lze ji využít pro inhalaci či po zředění také přímo na pokožku.

Tento éterický olej má významné ochlazující účinky a stahuje cévy. Podporuje přirozenou regenerační schopnost kůže, čímž urychluje hojení oděrek a drobných ran. Působí také při mnoha kožních onemocněních, jako je akné, ekzém, lupénka či obtíže způsobené plísněmi. 

Olej působí také v oblasti trávicího traktu, má příznivý vliv při překyselení žaludku, pomáhá při výkytu žaludečních vředů a gastritid. Celkové antiseptické působení této rostlinné silice má vliv také na močopohlavní ústrojí. Zároveň zmírňuje úzkost, zabraňuje nočnímu pocení a napomáhá odstranit pocity bušení srdce.

Harmonie a uvolnění

Éterický olej Nobilis Tilia Palmorůžová není příliš často používanou esencí, ale o to více vás může příjemně překvapit. Jemně květinová vůně se svěžími tóny nádherně provoní vaši domácnost a dodá jí přátelskou a harmonickou atmosféru plnou radosti a dobré nálady. Lze jej použít jak do aromalampy či pro přímou in halaci, tak ve zředěné formě přímo na pokožku. 

Zklidněte mysl i tělo

Éterický olej Palmorůžová má významný vliv na psychické aspekty organismu. Dokáže zklidnit rozbouřenou mysl a pomáhá při celé řadě nepříjemných situací, zejména pak při nervozitě a trémě. Zmírňuje dopady stresu na lidský organismus a pomůže vám vypnout po dlouhém náročném dni. Podporuje relaxaci a zmírňuje psychickou tenzi, ulevuje od pocitů bušení srdce. 

Pro krásnou pokožku

Esence Palmorůžová má rovněž významné účinky proti bolestem všeho druhu. Pomáhá při svalových bolestech a uvolňuje nepříjemné křeče. Je velice oblíbená při migrénách, bolestech hlavy či například menstruačních bolestech. Zároveň podporuje regeneraci pokožky, urychluje hojení nedokonalostí a zanechává ji zářivou a mladistvě vypadající. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.