Nobilis Tilia Palmorůžová 10 ml

Nobilis Tilia Palmorůžová 10 ml

Nobilis Tilia Palmorůžová 10 ml

Značka: Nobilis Tilia
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Čistá rostlinná silice s významnými ochlazujícími účinky působí na překyselení žaludku, má vliv na infekce močopohlavního ústrojí a podporuje přirozenou regeneraci kůže.

Popis produktu
Z blogu8
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Nobilis Tilia Palmorůžová je čistý éterický olej lékopisné kvality. Vůně této rostlinné silice je velice příjemná, obsahuje sladké růžové tóny s lehkým bylinným nádechem. Působí na psychickou i fyzickou stránku organismu a lze ji využít pro inhalaci či po zředění také přímo na pokožku.

Tento éterický olej má významné ochlazující účinky a stahuje cévy. Podporuje přirozenou regenerační schopnost kůže, čímž urychluje hojení oděrek a drobných ran. Působí také při mnoha kožních onemocněních, jako je akné, ekzém, lupénka či obtíže způsobené plísněmi. 

Olej působí také v oblasti trávicího traktu, má příznivý vliv při překyselení žaludku, pomáhá při výkytu žaludečních vředů a gastritid. Celkové antiseptické působení této rostlinné silice má vliv také na močopohlavní ústrojí. Zároveň zmírňuje úzkost, zabraňuje nočnímu pocení a napomáhá odstranit pocity bušení srdce.

Harmonie a uvolnění

Éterický olej Nobilis Tilia Palmorůžová není příliš často používanou esencí, ale o to více vás může příjemně překvapit. Jemně květinová vůně se svěžími tóny nádherně provoní vaši domácnost a dodá jí přátelskou a harmonickou atmosféru plnou radosti a dobré nálady. Lze jej použít jak do aromalampy či pro přímou in halaci, tak ve zředěné formě přímo na pokožku. 

Zklidněte mysl i tělo

Éterický olej Palmorůžová má významný vliv na psychické aspekty organismu. Dokáže zklidnit rozbouřenou mysl a pomáhá při celé řadě nepříjemných situací, zejména pak při nervozitě a trémě. Zmírňuje dopady stresu na lidský organismus a pomůže vám vypnout po dlouhém náročném dni. Podporuje relaxaci a zmírňuje psychickou tenzi, ulevuje od pocitů bušení srdce. 

Pro krásnou pokožku

Esence Palmorůžová má rovněž významné účinky proti bolestem všeho druhu. Pomáhá při svalových bolestech a uvolňuje nepříjemné křeče. Je velice oblíbená při migrénách, bolestech hlavy či například menstruačních bolestech. Zároveň podporuje regeneraci pokožky, urychluje hojení nedokonalostí a zanechává ji zářivou a mladistvě vypadající. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 10 let a těhotné ani kojící ženy. Může vyvolat alergickou reakci. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, stres a úzkost, suchá pleť

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Z blogu8

Aromaterapie pro těhotné

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Esenciální olej Růže (Rosa damascena)

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Nobilis Tilia: Jak to voní v Krásné Lípě

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?