Farfalla Pánské parfémové vody, miniset 4 x 2 ml

Farfalla Pánské parfémové vody, miniset 4 x 2 ml

Všechny čtyři pánské přírodní parfémy (Alchemist, Vetiver, Uomo a Sandalwood) v mini sprejích.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: okouzlující vůni
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: skleněné ampule, papírový přebal

Alchemist
Velice instinktivní, lehce extravagantní, mužná, charismatická až magická vůně s výrazným dotekem exotického koření a osvěžujícími citrusy. Střední nota vůně utváří smyslné labdanum s vášnivým jasmínem a závěrečnými tóny balzamického tolu a tabáku. Parfém pro Edissony, Mozarty a Casanovy dnešní doby. Vůně pro kreativní muže, pány myslitele, vynálezce a především umělce života.

Vetiver
Nádherná kombinace ledu a žáru mužné smyslnosti. Vábivá vůně s divokou přitažlivostí. Precizní lehce drsný vetiver extrahovaný z kořenů asijské sladké trávy dokonale reflektuje ohnivost, ryzost a vitalitu zemitých tónů jako žádná jiná vůně. Parfém vhodný pro muže, který zná hořkost a trpkost života stejně dobře jako jeho sladkost. Vůně pro odvážného muže silných a pevných svalů, nezastřených instinktů, původního lovce, archetyp mužnosti.

Uomo
Unikátní osvěžující vůně pro muže, jimž srší šarm a důvtip z každého póru. Pro nenapravitelné snílky, bonvivány, gurmány života a dobrodruhy dne i noci. Trávová svěžest s lehkým dotekem chladivé máty a sprškou citrusových tónů doznívající ve smyslné spodní notě. Jednoduše parfém pro muže jimž je nuda naprosto cizí.

Sandalwood
S nádechem vůně exotických dřevin. Diskrétní a přece velmi mužná vůně exotiky. Se vzácným santalem z Jižní Indie podloženým cedrem, kosatcem a pačuli. Santalový balzám opečovává a ošetřuje pleť po každém holení. S aloe vera, vilínem, heřmánkovým extraktem a přírodními esenciálními oleji.

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Společnost Farfalla Essentials Ltd. byla založena před více než 20 lety, jako první švýcarská společnost věnující se od samého začátku výhradně přírodním aromaterapeutickým kosmetickým a wellness produktům. V porovnání s ostatními výrobci přírodní kosmetiky má Farfalla jedinečný přístup k využití a kombinaci vonných esencí bez použití nadbytečných podpůrných látek. Využívá pouze přírodní suroviny a zachovává úctu k přírodě a zvířatům. Moderní produktové řady Farfally Vás okouzlí nejen svoji funčností a neodolatelnými vůněmi, ale i svým nápaditým vzhledem. Přírodní kosmetika Farfalla má certifikát BDIH pro kontrolovanou přírodní kosmetiku a požadavky tohoto certifikátu nejen splňuje, je na sebe daleko přísnější. Všechny přípravky Farfalla jsou dozorovány nezávislými orgány pro kontrolu bio organických produktů. Farfalla je navíc zapojena do kontrol společnosti Bio-Inspecta, která reguluje množství bio-surovin na trhu.

kontakt na výrobce: 
Farfalla Essentials AG
Florastrasse 18
8610 Uster
Switzerland

webové strány značky: 
www.farfalla-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18, 8610 Uster Švýcarsko, www.farfalla.ch

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?