Pure Fiji Pánský tělový peeling Mana'ia 472 ml

Pure Fiji Pánský tělový peeling Mana'ia 472 ml

Tělový peeling skvěle zjemňuje pokožku a dodává pleti zdravý vzhled a pružnost. Spojení rostlinných olejů a vosků pokožku šetrně obrušuje a odstraňuje suché pleťové buňky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pánský tělový peeling Pure Fiji Mana'ia skvěle zjemňuje pokožku, současně zlepšuje její prokrvení, a dodává tak pleti zdravý vzhled a pružnost. Spojení rostlinných olejů a vosků pokožku šetrně obrušuje a odstraňuje suché pleťové buňky. Peelingové částečky jsou účinné, avšak dostatečně jemné a vhodné i pro citlivou pokožku.

Tělový peeling v sobě spojuje množství kokosového oleje, bohatého na nenasycené mastné kyseliny, vitaminy a antioxidanty. Pokožku skvěle zjemňuje, uzamyká v ní hydrataci a zároveň chrání před podrážděním i vznikem drobných zánětů. Olej z kokosu společně s oleji z kalaby a tungovníku moluckého pleť harmonizují, zklidňují a chrání před dehydratací. Jemná vosková peelingová zrníčka pokožku lehce masírují, odstraňují suché šupinky kůže, a dodávají tak pokožce zdravý vzhled. Pravidelná peelingová masáž povzbudí nejenom vaši pokožku, ale i mysl a to díky osvěžující kořeněné vůni.

Použití: Malé množství peelingu aplikujte na vlhkou pokožku celého těla a lehkými krouživými pohyby směrem k srdci masírujte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?