Prohlédněte si vaše seznamy přání

Maison de Mars Parfémová voda, Belle Aphrodite 30 ml

Maison de Mars Parfémová voda, Belle Aphrodite 30 ml

Parfém inspirovaný Afroditou, vhodný pro ženy vášnivé, romantické a milující. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Afrodita je bohyní lásky a krásy, symbolem ženskosti. Obdivují ji bohové, závidí jí bohyně. Pokud věnuje své srdce, dává ho s vášní a něžností. Její život je dobrodružství. Miluje dobývání.

Pulzující, labužnická, ovocno-květinová vůně. Sladká ale zároveň okouzlující kompozice přírodních esencí s růžovými lístky, zelenou mandarinkou a mořským vánkem. Pudrové gurmánské srdce tvoří ledové maliny, růže a mléčné esence. Kompozici vůně podtrhuje ambra a kořeněný nard.

Parfém obsahuje 98% přírodních složek, vyrobených v souladu s principy Slow cosmetiqueVegan Cruelty Free. Jádro parfému tvoří směs sedmi organických esenciálních olejů. Hlava vůně se skládá ze zelené mandarinky, růžových lupenů a mořských tónů. Parfémové srdce vás překvapí kombinací růže, ledových malin a mléčných a pudrových tónů. Vonný základ se pak skládá z vanilky, ambry a nardu.

Francouzská firma Maison de Mars Vás vyzývá k objevování jedinečného francouzského know-how: ĽAromaparfumerie®. Tato společnost vznikla spojením parfumérie a aromaterapie. Unikátní složení je navíc doplněné o blahodárné účinky pramenité vody Sv.Genou. A aby toho nebylo málo, do každého parfému je vloženo i mnoho lásky.

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Vůně: květinová, ovocná

Výrobce: Aimée de mars - Siège, 44 Rue Nicolas Denys , 17000 , La Rochelle, Francie , tel: +33 5 46 56 98 38

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?