Acorelle Parfémová voda Čajová zahrada

Acorelle Parfémová voda Čajová zahrada

Skladem 3 - 5 ks

Parfémová voda v mini balení s roll-onem vás zahalí do jemné svěží vůně připomínající slunné jarní dny provoněné květinami. Kombinace esenciálních olejů z citrusových plodů a cedru osvěží nejenom vaši mysl.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Parfémová voda Acorelle Čajová zahrada vás zahalí do jemné svěží vůně připomínající slunné jarní dny provoněné květinami. Kombinace esenciálních olejů z citrusových plodů a cedru osvěží nejenom vaši mysl, ale i tělo, pozitivně vás naladí a dodá novou energii. Vůně má praktické malé balení s roll-onem.

Parfémová voda využívá kvalitních esenciálních olejů a rostlinných výtažků, které vytvoří jedinečnou vůni a současně vám dopřejí příjemný aromaterapeutický zážitek. Olej z citronu podporuje soustředění, zatímco cedr zklidňuje a pačuli zvyšuje citlivost vůči podnětům z okolí. Osvěžující vůně s sebou přináší pozitivní energii díky tónům citrusových plodů, ale také kardamomu, zelenému čaji, kosatci, levanduli, cedru a pačuli. Tato jedinečná kombinace vůní vás skvěle naladí a vykouzlí vám úsměv na tváři.

 

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Vůně: citrusová

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Výdrž v řádu minut / Silvie 20. 4. 2018 11:12

Velmi příjemná vůně, ale do 30 minut zcela mizí, alespoň z mé kůže. Škoda, vůni samozřejmě dopotřebuju (pokud budu chtít vonět celý den, tak je do týdne je pryč), ale znovu nepořídím.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?