Acorelle Parfémová voda Čajová zahrada - vyřazeno 50 ml

Acorelle Parfémová voda Čajová zahrada - vyřazeno 50 ml

  • Značka: Acorelle
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

V tomto přírodním parfému se proplétají květinové, citrusové, mátové, kořeněné a dřevěné nóty a vytváří stimulační mix autentické přírodní vůně. Parfémová voda čajová zahrada Acorelle je svěží, originální a vzbuzuje pozornost. Př&

V tomto přírodním parfému se proplétají květinové, citrusové, mátové, kořeněné a dřevěné nóty a vytváří stimulační mix autentické přírodní vůně. Parfémová voda čajová zahrada Acorelle je svěží, originální a vzbuzuje pozornost.

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty parfému:

Hlava – citron, levandule, bergamot, máta

Srdce – iris, fialka, kmín

Základ – pačuli, guajakové dřevo

 

TIP: Víte, jaký je rozdíl mezi EDP, EDT a parfémovanou vodou? V koncentraci aromatických látek. EDP nebo parfémová voda má vyšší koncentraci, proto voní intenzivněji a vydrží déle výrazná.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?