Acorelle Parfémová voda Cedrová země

Acorelle Parfémová voda Cedrová země

Skladem 3 - 5 ks

Parfémová vodav minibalení s roll-onem vám dodá pocit sebejistoty a odhodlání. Osvěžující citrusovo-kořeněná vůně s tóny citrusových plodů, ovoce a cedru je unisexová.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Parfémová voda Acorelle Cedrová země vám dodá pocit sebejistoty a odhodlání. Osvěžující citrusovo-kořeněná vůně s tóny citrusových plodů, ovoce a cedru je lehká, jemná a vhodná pro muže i ženy. Kombinace esenciálních olejů vás zahalí nejenom do příjemné vůně, ale také vám dopřeje příjemný aromaterapeutický zážitek.

Parfémová voda v sobě spojuje kvalitní esenciální oleje z cedru, bergamotu, santalového dřeva a citronu, které společně vytvářejí osvěžující unisexovou vůni. Bergamot, citron a zázvor vám dodají pocit sebejistoty, zatímco kardamom, skořice a broskev vás pozitivně naladí. Lehká kořeněná vůně esenciálních olejů vás bude doprovázet po celý den a vykouzlí vám úsměv na tváři. Praktické minibalení s roll-onem je skvělé na cestování.

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Vůně: citrusová, kořeněná

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?