Florascent Parfémová voda China White 30 ml

Florascent Parfémová voda China White 30 ml

Sladší květinová vůně v sobě mísí bílou čajovou růži spolu s pivoňkou. Ty postupně přecházejí v lehce kouřový černý čaj, a nakonec přejdou do dřevitých tónů okořeněných skořicí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Parfémová voda China White z řady Florascent Olfactive Art Collection je inspirována vůní bílé čajové růže, která je čistá jako čínský porcelán. Tato jemná vůně s tóny orientálních dřev a nasládlé skořice je vhodná pro všechny něžné ženské duše, které dávají přednost sladším květinovým vůním s nádechem orientu.

China White voní zprvu po bílé čajové růži, která je svěží, jemná a sladší než klasická růže. Její tóny se mísí se sladkými okvětními plátky pivoňky, a nakonec přecházejí v srdce toaletní vody. Tomu dominuje černý čaj lapsang se svým kouřovým aromatem, v němž můžete zachytit i náznak dřeva nebo čokolády. Nakonec přichází na řadu základ v podobě santalu a cedru. Jejich sladce dřevité akordy se rozezní v doprovodu skořice, jež dává celé kompozici kořenitý, lehce orientální nádech.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: dřevitá, květinová

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Nenašli jste to pravé? Co tohle?