Prohlédněte si vaše seznamy přání

Maison de Mars Parfémová voda, Douce Ophelia 30 ml

Maison de Mars Parfémová voda, Douce Ophelia 30 ml

Tato parfémová voda se skvěle hodí pro mladé ženy hledající štěstí. Pro ty, které jsou vytrvalé a nedají se odradit. Vůně zaplavuje svěžestí, naivitou a romantikou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ofélie je shakespearovská nymfa. Je symbolem romantiky, mladosti a ženskosti. Je těsně spjata s vodním světem a ženskou intuicí. Dovede čelit nepřízni osudu, hledá a nachází světlo i v těžkých situacích.

Tato vůně je horká a zároveň studená, velmi překvapující. V jedné kompozici se snoubí ledový bergamot, citronová kůra a růžové lupeny. Sluneční svěžest a noblesnost tomuto parfému dodává kardamon, altasové dřevo, heliotrop a broskev. Je to romantická, ovocno-citrusová vůně. Jemná, něžná a křehká jako lupeny květů.

Parfém obsahuje 98% přírodních složek, vyrobených v souladu s principy Slow cosmetiqueVegan Cruelty Free. Jádro parfému tvoří směs sedmi organických esenciálních olejů. Hlava vůně se skládá z citronové kůry, růžových lupenů a ledového bergamotu. Parfémové srdce vás překvapí kombinacíkardamonu, broskve, ylangu, atlasového dřeva a slunečnice. Vonný základ se pak skládá z ledové růže, heliotropu a vanilky.

Francouzská firma Maison de Mars Vás vyzývá k objevování jedinečného francouzského know-how: ĽAromaparfumerie®. Tato společnost vznikla spojením parfumérie a aromaterapie. Unikátní složení je navíc doplněné o blahodárné účinky pramenité vody Sv.Genou. A aby toho nebylo málo, do každého parfému je vloženo i mnoho lásky.

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Vůně: citrusová, ovocná, sladká

Výrobce: Aimée de mars - Siège, 44 Rue Nicolas Denys , 17000 , La Rochelle, Francie , tel: +33 5 46 56 98 38

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?