Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Farfalla Parfémová voda Essence Divine 50 ml

Farfalla Parfémová voda Essence Divine 50 ml

Původní cena: 1898 Kč

Rafinovaná kompozice ovocně květinových tónů tuberózy, magnólie či neroli a osmanthu postupně přechází v lehce citrusovou vůni s dotykem sladkých dřev. V závěru je sladce květinová až pryskyřičnatá.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Parfémová voda Essence Divine je rafinovanou kompozicí vzácných květů tuberózy, magnólie, neroli, jasmínu a osmanthu. Zahalí vás do jasného a zářivého závoje pravé ženskosti. Vůně postupně přejde do svěžích, lehce citrónových tónů meduňky, jež se snoubí s cedrem a přecházejí do sladce ovocného spojení vanilky, růžového oleje, irisu a jantaru.

Po nanesení na pokožku ucítíte omamné, sladce šťavnaté tóny tuberózy, okouzlující magnólie, osvěžujícího sladkého květu pomeranče, pronikavého květu jasmínu a osmanthu, který připomíná zralé meruňky. Parfémová voda se po nějaké době rozloží do svěžích, lehce citrusových tónů meduňkových lístků a nasládlého, sametového dřeva cedru. Základ Essence Divine pak tvoří výrazně sladká vanilka, elegantní květinové tóny růže, jemný, lehce dřevitý iris a pryskyřičnatý jantar.

Použití: Aplikujte kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Vůně: ovocná

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?