Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Farfalla Parfémová voda Essence Divine 10 ml

Farfalla Parfémová voda Essence Divine 10 ml

Skladem na pobočce

Rafinovaná kompozice ovocně květinových tónů tuberózy, magnólie či neroli a osmanthu postupně přechází v lehce citrusovou vůni s dotykem sladkých dřev. V závěru je sladce květinová až pryskyřičnatá.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Parfémová voda Essence Divine je rafinovanou kompozicí vzácných květů tuberózy, magnólie, neroli, jasmínu a osmanthu. Zahalí vás do jasného a zářivého závoje pravé ženskosti. Vůně postupně přejde do svěžích, lehce citrónových tónů meduňky, jež se snoubí s cedrem a přecházejí do sladce ovocného spojení vanilky, růžového oleje, irisu a jantaru.

Po nanesení na pokožku ucítíte omamné, sladce šťavnaté tóny tuberózy, okouzlující magnólie, osvěžujícího sladkého květu pomeranče, pronikavého květu jasmínu a osmanthu, který připomíná zralé meruňky. Parfémová voda se po nějaké době rozloží do svěžích, lehce citrusových tónů meduňkových lístků a nasládlého, sametového dřeva cedru. Základ Essence Divine pak tvoří výrazně sladká vanilka, elegantní květinové tóny růže, jemný, lehce dřevitý iris a pryskyřičnatý jantar.

Použití: Aplikujte kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Vůně: ovocná

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?