Acorelle Parfémová voda Květy vanilky

Acorelle Parfémová voda Květy vanilky

Parfémová voda v s roll-onem vás zahalí do jemné sladké vůně, která dodává pocit pohodlí, jistoty a klidu. Exotická vůně vanilky společně s mimózou a pačuli zažene starosti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Parfémová voda Acorelle Květy vanilky vás zahalí do jemné sladké vůně, která dodává pocit pohodlí, jistoty a klidu. Exotická vůně vanilky společně s mimózou, pačuli a vonnými dřevy zažene starosti všedního dne a příjemně vás naladí. Kombinace kvalitních esenciálních olejů vytvoří nejenom krásnou vůni, ale také vám dopřeje příjemný aromaterapeutický zážitek.

Parfémová voda v sobě spojuje sladké tóny mimózy s jemnou orientální vanilkou a vonnými dřevy pocházejícími z Jižní Ameriky. Zajímavá vůně vytváří pocit jistoty a klidu, dodává pohodovou náladu a pomůže vám snadno relaxovat. Esenciální oleje z mimózy, vonných dřev, vanilky a pačuli vás zahalí do exotické nasládlé vůně, která vás bude doprovázet po celý den. Praktické malé balení s roll-onem hravě schováte do každé kabelky.

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Alcohol1), Centaurea Cyanus Water1), Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate*, Benzyl Cinnamate, Cinnamyl Alcohol

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate*, Benzyl Cinnamate, Cinnamyl Alcohol

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Vůně: sladká

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Parfémová voda Orchidej

Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Parfémová voda Orchidej přináší uklidnění a uvolnění díky jemným květinovým tónům obohaceným o pomeranč a santalové dřevo. Lehká osvěžující ovocno-orientální vůně vás zahalí do dl