Acorelle Parfémová voda Mandlové obilí - vyřazeno 50 ml

Acorelle Parfémová voda Mandlové obilí - vyřazeno 50 ml

  • Značka: Acorelle
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Mandle a květinový základ tvoří opravdu ojedinělou aromatickou kombinaci. Přírodní aroma Parfémované vody mandlové obilí Acorelle přináší uvolnění a vyrovnává vnitřní pnutí, působí proti stresu a dokáže předcházet nemocem. Tato vůně je živelná, n&aacut

Mandle a květinový základ tvoří opravdu ojedinělou aromatickou kombinaci. Přírodní aroma Parfémované vody mandlové obilí Acorelle přináší uvolnění a vyrovnává vnitřní pnutí, působí proti stresu a dokáže předcházet nemocem. Tato vůně je živelná, nápadná a originální.

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty vůně:

Hlava – hořká mandle, palmarosa

Srdce – ylang

Základ – meruňka, momósa


TIP: Parfém má vysokou koncentraci éterických olejů, díky tomu vydrží déle a výrazněji vonět. Nepřehánějte to proto raději s aplikací, však přidat můžete vždycky.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?