Weleda Parfémová voda Onagre 50 ml

Weleda Parfémová voda Onagre 50 ml

  • Bez DPH 495 Kč

Parfémová voda Onagre Jardin de Vie vás potěší svěží květinovou vůní s tóny koření a santalového dřeva. Lehká jemná vůně vás přenese do vlahého letního podvečera.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Parfémová voda Onagre Weleda Jardin de Vie vás potěší svěží květinovou vůní s tóny svěžího koření a hřejivého santalového dřeva. Lehká jemná vůně vás přenese do vlahého letního podvečera. Složení na bázi kvalitních éterických olejů tvoří jedinečnou vůni a současně působí skvěle aromaterapeuticky.

Parfémová voda Onagre v sobě spojuje jemné květinové tóny doplněné o svěží koření a ovoce. Exotická čistá magnolie se snoubí se svěžím kardamomem a sladkým orientálním santalovým dřevem a na pokožce zanechává lehké pudrové tóny. Zahalí vás do čisté osvěžující vůně, která je perfektním společníkem nejen pro teplé jarní i letní dny.

Použití: Aplikujte na pulzní body kdykoliv během dne. Vyvarujte se kontaktu s očima.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Voda, Alkohol, Parfém1), Linalool1), Limonen1), Citronelol1), Benzyl alkohol1), Benzyl benzoát*1), Benzyl salicylát*1), Geraniol1), Citral1), Eugenol1), Farnesol1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Parfém, Linalool, Limonen, Citronelol, Benzyl alkohol, Benzyl benzoát*, Benzyl salicylát*, Geraniol, Citral, Eugenol, Farnesol

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Weleda Nachtkerze

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: květinová

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?