Acorelle Parfémová voda Pačuli

Acorelle Parfémová voda Pačuli

Skladem 3 - 5 ks

Parfémová voda Pačuli vás zahalí do teplé květinovo-kořeněné vůně, která vám dodá pocit sebejistoty. Kombinace orientálních tónů vám dodá pocit ženskosti a smyslnosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Parfémová voda Acorelle Pačuli vás zahalí do teplé květinovo-kořeněné vůně, která vám dodá pocit sebejistoty. Kombinace orientálních tónů myrhy, šalvěje, pačuli, vanilky a mnohých dalších vytváří hřejivou kombinaci vůní, která vám dodá pocit ženskosti a smyslnosti. Příjemná vůně vás nejenom obklopí na dlouhou dobu, ale také vám dopřeje příjemný aromaterapeutický zážitek.

Parfémová voda využívá kvalitní esenciální oleje a rostlinných výtažků, které vytvářejí jedinečnou vůni. Olej z pačuli vytváří svou teplou plnou vůní pocit klidu, zatímco esenciální olej cistus uklidňuje tělo i mysl. Jemná orientální vůně je doplněna o sladkou hřejivou vanilku a osvěžující citrusově vonící vetiver. Tato jedinečná kombinace vůní vás příjemně naladí a zároveň vás bude doprovázet po celý den. Praktické malé balení s roll-onem snadno přibalíte do kabelky, a budete tak mít svou oblíbenou vůni stále po ruce.

Použití: Aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Vůně: kořeněná, květinová

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?