Florascent Parfémová voda Patch`Noir 30 ml

Florascent Parfémová voda Patch`Noir 30 ml

Parfémové vodě Patch´Noir dominuje zemitá pačuli, v níž jsou patrné i dřevité či lehce mýdlové tóny. Pojí se zde s dřevitým santalem či kosatcem, ale i sladkou vanilkou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Parfémová voda Florascent Patch´Noir je okouzlující dámskou vůní, která vás zahalí do luxusního kabátku, jemuž dominuje nezaměnitelná pačule. Ta voní silně, spíše zemitě, ale jsou v ní patrné i nasládlé či kořeněné tóny. EDP Patch´Noir je vhodná pro ženy, které nesedí v koutě a užívají si života všemi smysly.

Patch´Noir vás uvítá něžnými květinovými tóny růže, které se mísí se smyslným guajakovým dřevem. Srdce parfémové vody pak již patří výrazně zemité pačuli, v níž jsou patrné i dřevité a lehce mýdlové tóny oslazené orientálním santalovým dřevem. V samotném závěru na vás pak čeká sladce-dřevitý základ. V něm se pojí dřevitý kosatec s květinovými a nasládlými podtóny a jemně kořeněná sladká vanilka.

 

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Vůně: dřevitá, zemitá

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?