Acorelle Parfémová voda Růže 1,5 ml

Acorelle Parfémová voda Růže 1,5 ml

Intenzivní parfémová voda se svůdnou a smyslnou ženskou vůní růže je oslavou elegance a nadčasovosti. Květinové tóny spolu s akcenty frézie, geránia a malin jsou tím pravým pro skutečnou dámu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Víte, proč je růže tak oblíbená? Protože růže značí pravou dámu. Ať už jako květina nebo lístek okvětní růže, tak stejně i aroma růřových keříků je kultivované, jemné, omamné a tajemné. Parfémovaná voda růže Acorelle harmonizuje a uvolňuje mysl a ducha. Něžná a jemná květinová vůně v sobě mísí akcenty růží, frézií, gerania a pořádnou dávku malin. 

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty vůně:

Hlava – růže, geranium

Srdce – růže, frézie

Základ - malina

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Tip: Zapomeňte na osvěžující spreje a vonící vody, raději vyzkoušejte výhody parfémované vody Acorelle. Díky vysokému obsahu éterických olejů voní intenzivněji a vydrží déle.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Alcohol1), Parfum, Centaurea Cyanus Flower Water2), Benzyl Salicylate*, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Benzyl Salicylate*, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: