Fitne Parfémová voda s Bachovými esencemi 50 ml

Fitne Parfémová voda s Bachovými esencemi 50 ml

Parfémová voda Fitne s bachovými květy a damašskou růží vás zahalí do jemné vůně a současně pomůže zmírnit negativní emoce. Voda je skvělým pomocníkem při nervozitě, stresu, bolestech hlavy i poruchách spánku. Rostlinné extrakty harmonizují tělo i duši, přinášejí zklidnění a pomáhají lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi.

Parfémová voda v sobě spojuje pět bachových květových esencí, které navracejí psychiku a emoce do rovnováhy. Snědek pomáhá proti otupělosti a netečnosti, devaterník mírní panické stavy a náchylnost k hysterii, natýkavka uklidňuje, eliminuje napětí i nervozitu. Slíva působí proti fyzickému i psychickému napětí, zatímco lesní réva harmonizuje pocity prázdnoty.

Kombinace těchto bachových esencí má skvělé uklidňující účinky, ty jsou navíc doplěny o vůni  damašské růže, která působí pozitivně obzvláště na ženské potíže. Parfémová voda zlepšuje nespavost, uklidňuje, mírní úzkosti a pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy.

Použití: Aplikujte na pulzní body těla kdykoliv během dne.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol1), Parfum2), Aqua, Urtica Dioica Extract1), Helianthemum Nummularium Extract1), Impatiens Glandulifera Flower Extract1), Clematis Vitalba Flower Extract1), Prunus Cerasifera Flower Extract1), Ornithogalum Umbellatum Flower Extract1), Benzyl Benzoate1), Citral2), Citronellol2), Geraniol2), Limonene2), Linalool2)

1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: FITNE Gesundheit und Wellness GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.fitne.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?