Fitne Parfémová voda s Bachovými esencemi 50 ml

Fitne Parfémová voda s Bachovými esencemi 50 ml

Parfémová voda s bachovými květy a damašskou růží vás zahalí do jemné vůně a současně pomůže zmírnit negativní emoce. Voda je skvělým pomocníkem při nervozitě, stresu, bolestech hlavy i poruchách spánku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Parfémová voda Fitne s bachovými květy a damašskou růží vás zahalí do jemné vůně a současně pomůže zmírnit negativní emoce. Voda je skvělým pomocníkem při nervozitě, stresu, bolestech hlavy i poruchách spánku. Rostlinné extrakty harmonizují tělo i duši, přinášejí zklidnění a pomáhají lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi.

Parfémová voda v sobě spojuje pět bachových květových esencí, které navracejí psychiku a emoce do rovnováhy. Snědek pomáhá proti otupělosti a netečnosti, devaterník mírní panické stavy a náchylnost k hysterii, natýkavka uklidňuje, eliminuje napětí i nervozitu. Slíva působí proti fyzickému i psychickému napětí, zatímco lesní réva harmonizuje pocity prázdnoty.

Kombinace těchto bachových esencí má skvělé uklidňující účinky, ty jsou navíc doplěny o vůni  damašské růže, která působí pozitivně obzvláště na ženské potíže. Parfémová voda zlepšuje nespavost, uklidňuje, mírní úzkosti a pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy.

Použití: Aplikujte na pulzní body těla kdykoliv během dne.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?