Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Acorelle Parfémová voda Sous la Canopée 50 ml

Acorelle Parfémová voda Sous la Canopée 50 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Uchvacující vůně koření a citrusů, které jemně přechází v teplé srdce změkčené bílými květy. V pozadí vyniká vůně dřeva a kůry.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Parfémová voda Sous la Canopée od značky Acorelle je složená ze 100% nedenaturovaného přírodního pšeničného alkoholu a veganská. Svůdná dřevitá vůně uchvátí ženy i muže.

Květinová voda destilovaná z lískových květů vás překvapí kombinací grapefruitu, pomeranče, mandarinky, citronové trávy společně s bergamotem, zázvorem a kardamomem. Tyto tóny postupně uvolňují místo vůni růžových bobulí, kadidla, hřebíčku, skořice a květů Ylangu a jasmínu. Celá vůně je zakončená kombinací cedru, patchouli, vetivru, myrty, cysty, tonky, vanilky a dřeva gaiac.

Francouzská značka Acorelle vytváří výrobky inspirované přírodou ve službách krásy. Ve svých produktech používá především zdroje ze svého regionu a spoléhá na odbornost lokálních obchodních partnerů. Acorelle se ve svých výrobcích zavazuje poskytovat co nejpřirozenější složení svých výrobků s odpovídající certifikací Cosmebio a Ecocert.

Použití: Aplikujte kdykoli během dne na pulzní body těla.

Ostatní kategorie: Vůně a parfémy

Vůně: dřevitá, květinová

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole , 47901 , Agen cedex 9, Francie , tel: +33(0)5.53.66.90.89

Nenašli jste to pravé? Co tohle?