Acorelle Parfémová voda Verbenové citrusy - vyřazeno 50 ml

Acorelle Parfémová voda Verbenové citrusy - vyřazeno 50 ml

  • Značka: Acorelle
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Parfémovaná voda verbena a citrusy Acorelle v sobě mísí citrusové a květinové aroma, tato jemně dřevitá vůně zklidňuje a uvolňuje. Obsažené éterické oleje navíc působí i protizánětlivě. Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterick&ya

Parfémovaná voda verbena a citrusy Acorelle v sobě mísí citrusové a květinové aroma, tato jemně dřevitá vůně zklidňuje a uvolňuje. Obsažené éterické oleje navíc působí i protizánětlivě.

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty vůně:

Hlava – citron, mandarinka, bergamot

Srdce – petit grain, jasmín, neroli

Základ – cedr

 

TIP: Víte, proč je lepší používat parfém než toaletní vodu? Parfém má vyšší koncentraci aromatických složek, proto voní intenzivněji a vůně se vás vydrží držet celý den.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?