Yarrah Paté pro psy hovězí s řasou Spirulina, Wellness 150 g

Yarrah Paté pro psy hovězí s řasou Spirulina, Wellness 150 g

  • Značka: Yarrah
  • Balení: 150 g
  • Certifikáty: PETA
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Hovězí paté pro psy s řasou Spirulina poskytuje dospělým psům i štěňatům kompletní výživu. Krmivo obsahuje vysoký podíl živin důležitých pro zdraví zvířete a vitální život.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hovězí paté pro psy s řasou Spirulina Welness Yarrah poskytuje náročným dospělým psům i štěňatům přecházejícím na pevnou stravu kompletní výživu. Krmivo obsahuje vysoký podíl živin důležitých pro zdraví zvířete a vitální život. Jemně mletá paštika je navíc obohacena o mořské řasy a mořské soli, které podporují správnou činnost zažívacího traktu a celkově zlepšují kvalitu zažívání.

Paté s hovězím masem a mořskými řasami  je kompletním krmivem pro dospělé psy i štěňata přecházející na pevnou stravu. Krmivo obsahuje vysoký podíl živin důležitých pro zdraví zvířete a vitální život. Mořské řasy navíc zlepšují trávení, harmonizují jej a podporují správnou činnost vylučovacího traktu.

Yarrah je špičkové holandské krmivo pro psy a kočky a suroviny pro jeho výrobu pocházejí z ekologického zemědělství. Krmivo je zvířaty dobře snášeno, a proto jej odborníci doporučují i zvířatům se zažívacími potížemi, při problémech se srstí nebo pokožkou či při potravinových alergiích.

Skladování: Krmivo skladujte v suchu a chladu.

Dávkování: Tabulka s hodnotami doporučených denních dávek pro různě velké psy je uvedena na obale. Individuální potřeba vašeho psa se může lišit v závislosti na věku a aktivitě.

Upozornění: Podávejte při pokojové teplotě. Dbejte na to, aby váš pes měl vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Vlhkost (80 %) , Bílkoviny (10 %) , Tuk (5 %) , Popel (2 %) , Sacharidy (1,6 %) , Vláknina (0,4 %) , Vápník (0,3 %) , Draslík (0,3 %) , Fosfor (0,25 %) , Sodík (0,2 %) , Hořčík (0,02 %) , Železo, Vitamin A, Vitamin D3, Vitamín E, Měď

Obal: kovový

Zvířata: psi

Výrobce: Yarrah Organic Petfood BV, P.O. Box 448, 3840 AK Harderwijk Nizozemí, www.yarrah.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Výborné krmivo / 19. 1. 2012 20:26

Výborné krmivo, dle mého názoru nejkvalitnější na českém trhu. Po nandání do misky je doslova " vdechnuto". Zkusila jsem ho u několika pejsků, všem chutnalo.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?