Poliboy Péče o parkety 1 l

Poliboy Péče o parkety 1 l

  • Značka: Poliboy
  • Balení: 1 l
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Lesk bez šmouh – žádné nánosy. Čištění se 100 % přírodními látkami, ekologické tensidy z rostliny Quillaja Saponaria, pH neutrální, šetrný k pokožce, éterické oleje zanechávají svěží vůni.certifikáty: ECO CONTROLvhodné pro: čištění laminátu, linolea a korkové podlahykonzistence: tekutábarva: světle žlutábalení: plastový obalpoužití: Nalijte do 5 l vody 50 ml čistícího prostředku. Vytřete jako obvy

Lesk bez šmouh – žádné nánosy. Čištění se 100 % přírodními látkami, ekologické tensidy z rostliny Quillaja Saponaria, pH neutrální, šetrný k pokožce, éterické oleje zanechávají svěží vůni.

certifikáty: ECO CONTROL
vhodné pro: čištění laminátu, linolea a korkové podlahy
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: plastový obal

použití: Nalijte do 5 l vody 50 ml čistícího prostředku. Vytřete jako obvykle. Zabraňte přemokření. Při silném znečištění zvyšte dávkování.
složení: neiontové tenzidy (5-15%), aniontové tenzidy (5%), vonné látky - limonen a citral

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Přírodní čističe Poliboy jsou Bio čističe na podlahy, koupelny, kuchyně a nábytek, které čistí a chrání výhradně přírodní cestou na základě rostlinných složek. Tyto přírodní čističe mají neutrální pH a jsou obzvlášť jemné k pokožce. Nepoužití syntetických rozpouštědel, barev a vonných látek je jistota pro Vás, Vaši rodinu a životní prostředí. Všechny složky jsou přírodního původu - pouze rostlinné a minerální látky podle směrnic Spolkového svazu německých průmyslových a obchodních podniků. Všechny tensidy jsou přírodního původu, při výrobě tak dochází k minimálnímu zatížení životního prostředí.

kontakt na výrobce:
Brandt & Walther GMBH
D-28865
Lilienthal/Bremen
Německo
www.poliboy.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Brandt & Walther GMBH, D-28865 Lilienthal/Bremen Německo, www.poliboy.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?