Cattier Peeling bílý jíl a aloe vera 100 ml

Cattier Peeling bílý jíl a aloe vera 100 ml

Přírodní peeling s bílým jílem a Aloe vera vhodný pro všechny typy pleti. Můžete jej použít pro čistý pleť peelingující efekt, nebo jako čistící masku s exfoliačními účinky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Peeling přírodní Cattier s bílým jílem a Aloe vera vhodný pro všechny typy pleti. Můžete jej použít pro čistý pleť peelingující efekt, nebo jako čistící masku s exfoliačními účinky. Firma Cattier se na přírodní jíl, jako surovinu pro použití v kosmetice, specializuje již přes 40 let. Jíl je velmi bohatý na soli a minerály, které pokožku napomáhají čistit a remineralizují ji.

Bílý jíl je skvělým prostředkem pro hloubkové čištění pleti. Pomáhá odstraňovat hluboce zanešené a mazem ucpané póry. Tím dochází jak k úbytku černých teček, tak k prevenci proti jejich dalšímu vzniku. Zároveň velmi dobře vstřebává a odsává mastnotu a omezuje nadměrnou činnost mazových žlázek, čímž dochází při pravidelném užívání k regulaci tvorby mazu a vyrovnání přirozených funkcí pokožky.

Jíl na pleť působí detoxikačně a vytahuje z ní nečistoty. Čisté póry pak mají tendenci se stahovat a zmenšovat. Na pohled budou méně viditelné a budou se méně ucpávat, čímž se omezí i vznik zánětlivých projevů (akné, vyrážky...). Aloe vera skvěle vyrovná silné účinky jílu. Pleť hydratuje, zklidní a podpoří její rychlejší regeneraci. Jojobový olej pak pokožku vyživí a pro svou vysokou absorpci a snášenlivost všech typů pokožky je ideálním společníkem ostatních složek - póry nezanese, ani pleť nezmastí.

Podstatnou část peelingu tvoří i květová voda z levandule s antiseptickými a zklidňujícími účinky, pleť posilující extrakt z bambusu a antibakteriální směs éterických olejů. Spolu s bílým jílem a extraktem z aloe vera zanechávají pleť po aplikaci jemnou, vyhlazenou a zbavenou všech nečistot a odumřelých buněk.

Použití: Můžete jej použít s vodou pro čistě peelingový efekt, nebo jako obličejovou masku na suchou pleť. Naneste krouživými pohyby na pleť a poté smyjte vlažnou vodou. Pro efekt pleťové masky nechte chvíli působit a poté smyjte krouživými pohyby. Pleť podle potřeby ošetřete hydratačním krémem.

Tip: Lze použít i jako exfoliační masku.

Dávkování: Aplikujte dvakrát týdně.

Upozornění: Před použitím protřepat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?