Reniu Fiji Peeling kokosový, vodni meloun 59 ml

Reniu Fiji Peeling kokosový, vodni meloun 59 ml

Kokosový cukrový peeling s vůní vodního melounu jemně odstraňuje odumřelé pleťové buňky a zanechává pokožku těla hladkou a zdravě zářící. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hydratační kokosový peeling s krystalky třtinového cukru a "žvýkačkovou" vůní vodního melounu jemně odstraňuje odumřelé pleťové buňky a zanechává pokožku těla hladkou a zdravě zářící.

Kokosový peeling Reniu Fiji obsahuje kokosový olej a krystalky třtinového cukru. Spolupráce těchto dvou ingrediencí zařídí pleti hlubokou hydrataci, odstranění odumřelých buněk a vyčištění ucpaných pórů. Peeling prokrvuje pokožku, ta pak vypadá mladší a má krásně zdravý odstín. Hydratační peeling je vhodný jako prevence proti celulitidě a pomáhá redukovat celulitidu již vzniklou.

Kokosový olej je známý pro svou schopnost hydratovat do hloubky a vysokým obsahem antioxidantů, které zpomalují stárnutí pleti. Přináší tak výživu do nejspodnějších vrstev pokožky a regeneraci od základů. 

Třtinový cukr obsahuje enzymy, minerály a vitaminy skupiny B. Třtinové krystalky provádějí na pleti dvojitý peeling - mechanický jemným obrušováním a enzymatický pomocí přírodních enzymů.

Použití: Naneste na mokrou pokožku a krouživými pohyby směrem k srdci masírujte, poté opláchněte.

Barva: hnědá

Výrobce: Pacifika spa s.r.o., 17.listopadu 1066, 277 11 Neratovice Česká republika, www.reniufiji.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: