Kiss My Face Corp. Peeling na nohy, Foot Scrub 118 ml

Kiss My Face Corp. Peeling na nohy, Foot Scrub 118 ml

Přírodní krémový peeling na nohy jemně odstraňuje odumřelé buňky a zanechá pokožku krásně hladkou. Směs rostlinných másel a za studena lisovaných olejů se postará o výživu a zvláčnění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní krémový peeling na nohy Kiss My Face Foot Scrub jemně odstraňuje odumřelé buňky a zanechá pokožku krásně hladkou. Směs rostlinných másel a za studena lisovaných olejů se postará o výživu a zvláčnění. Bylinné a ovocné extrakty chodidla osvěží a příjemně provonění. 

Jemný peeling zajištuje prášek ze skořápek z vlašských ořechů a drobná zrníčka přírodní pemzy. Pemza je druh vyvřelé horniny, která má velmi dobré vyhlazující schopnosti. Obě tyto složky se postarají o účinné ale nedráždivé odstranění zrohovatělé pokožky, zejména ztvrdlé kůže na patách. 

Bambucké máslo, slunečnicový a kokosový panenský olej obsahují velké množství nenasycených mastných kyselin, přírodních tokoferolů a dalších vitaminů rozpustných v tucích. Kokosový olej má schopnost hluboce hydratovat, což namáhaná a často vysušená pokožka na nohou velice ocení. Déle tyto přírodní látky kůži chodidel zjemňují, zabraňují popraskání pokožky a napomáhají hojení drobných oděrek a prasklin. 

Extrakt z máty, papáji a zázvoru přináší zaslouženou úlevu unaveným nohám. Máta napomáhá proti otokům nohou a reguluje pocení. Zázvor nožky prohřeje a odstraní pocit studených končetin. Papája se postará o příjemnou ovocnou vůni. Peeling je navíc obohacený o vitamin E, který má silnou schopnost regenerece.

Použití: Naneste na pokožku chodidel a krouživými pohyby masírujte. Zaměřte se zejména na místa s nejvíce ztvrdlou kůží.

Tip: Pro dosažení nejlepšího účinku po použití peelingu nohy promažte Kiss My Face krémem na nohy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?