Logona Peelingový krém, Bio Aloe 100 ml

Logona Peelingový krém, Bio Aloe 100 ml

Peelingový krém s Aloe vera jemně odstraňuje odumřelé pleťové buňky. Uvolňuje ucpané póry, předchází problémům s nečistou pletí a připravuje pokožku na následné vstřebávání účinných látek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Peelingový krém s bio Aloe vera od firmy Logona pomocí drobných abrazivních částeček jemně odstraňuje odumřelé pleťové buňky. Uvolňuje tak ucpané póry, předchází problémům s nečistou pletí a připravuje také pokožku na následné vstřebávání účinných látek z dále obsažených výživných olejů a extraktu ze zeleného čaje. Po použití peelingu je pokožka viditelně oživená a zdravě rozzářená.

Aloe vera spolu s extraktem ze zeleného čaje zabraňují nežádoucímu podráždění. Pokožku lehce chladí, dopřávají jí hlubokou hydrataci, zásobují ji antioxidanty a také mírně detoxikují. Olej z šípků je bohatý na vitamin C, který kromě toho, že pokožku úžasně rozjasní, zvyšuje také její odolnost a přirozenou obranyschopnost.

Kakaové a bambucké máslo působí do hloubky, kde pleť důkladně vyživují a hydratují. Jsou bohaté na nenasycené mastné kyseliny a pěstící vitaminy A, E a F. Jojobový olej je charakteristický svým unikátním složením, které je téměř identické s kožním mazem. Proto je pokožce velmi přirozený a dobře se vstřebává. Má také schopnost regulovat tvorbu kožního mazu podle aktuální potřeby. Mandlový olej je velmi výživný. Působí však velice jemně a nedráždí ani citlivou pokožku.

Použití: Naneste na vlhkou pleť, jemně masírujte a poté opláchněte dostatečným množstvím teplé vody.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?