Medikomed Pelargónie 10 ml

Medikomed Pelargónie 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 97 Kč

Medikomed Pelargónie je čistá rostlinná silice s typickou olejovitou a mírně trpkou vůní, jež má příznivý vliv na lidský organismus. Éterický olej z pelargónie má prospěšný účinek zejména na psychiku a pomáhá ustanovit dlouhotrvající duševní rovnováhu.

Pelargónie je účinným prostředkem při depresích či nervovém zhroucení. Působí proti špatné náladě a melancholii a pomáhá navrátit zpět ztracenou psychickou sílu. Zmírňuje negativní dopady zvýšeného stresu na lidský organismus a obnovuje duševní pohodu.

Éterický olej z pelargónie zároveň zvyšuje rozumovou a fyzickou aktivitu, díky čemuž je vhodný zejména pro starší lidi. Má vliv také na tělesnou stránku organismu, kdy podporuje správnou funkci trávicího systému a účinně tonizuje organismus.

 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.