Caribbean Sun Pemza bílá, EPW 605

Caribbean Sun Pemza bílá, EPW 605

Přírodní vulkanická pemza efektivně odstraňuje odumřelé kožní buňky a vyhlazuje pokožku. Je bohatá na minerály a stopové prvky a podporuje lokální mikrocirkulaci v tkáních.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Caribbean Sun Pemza bílá je skvělou pomůckou pro vaši každodenní koupel či sprchování. Efektivně odstraňuje zhrubělou kůži a je vhodná pro pokožku celého těla. Jedná se o zcela přírodní produkt, jenž neobsahuje žádné další přidané syntetické ingredience a je bohatá na mnoho prospěšných látek a stopových prvků.

Použití pemzy si vychutnáte nejen ve sprše či vaně, ale je výborným doplňkem také do sauny, kdy dochází k otevření pórů pokožky, a tím i zvýšení účinků jakékoliv péče o kůži. Přírodní pemza jemně, avšak vysoce účinně odstraňuje zrohovatělé kožní buňky, vyhlazuje pokožku a napomáhá podporovat přirozenou mikrocirkulaci v tkáních.

Pemza má zároveň vysoký obsah minerálů a stopových prvků, které působí příznivě na kvalitu pokožky. Podporuje odplavování toxinů a škodlivých látek z těla. Navrací pokožce zdravý vzhled a díky podpoře lokálního prokrvení působí preventivně proti otokům či celulitidě. 

Použití: Namočte pemzu pod tekoucí vodou a jemně masírujte požadovanou oblast. Po použití opláchněte teplou vodou a nechte proschnout.

Výrobce: Aris Trust s.r.o., U Špýcharu 31, 391 56 Tábor Česká republika, www.morskahouba.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?