Caribbean Sun Pemza vulkanická hnědá s provázkem, EPR 600

Caribbean Sun Pemza vulkanická hnědá s provázkem, EPR 600

Vulkanická pemza je zcela přírodního původu a vyniká svou hnědou až velmi tmavě hnědou barvou. Je bohatá na minerály a stopové prvky a podporuje lokální mikrocirkulaci v tkáních.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vulkanická pemza Caribbean Sun je zcela přírodního původu a je pro ni typická hnědá až velmi tmavě hnědá barva. Pochází z vyvřelé lávy a obsahuje celou řadu minerálních látek. Pemza je určena k ošetření zrohovatělé kůže během sprchování nebo koupele a pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky. Je opatřena provázkem pro snadnější manipulaci.

Přírodní vulkanická pemza se používá k odstranění ztvrdlé pokožky zejména na patách a nášlapných ploškách chodidel, na loktech nebo kolenech. Během této procedury pokožka navíc dokáže absorbovat minerální látky, které pemza obsahuje.

Po použití pemzy je ideální použít výživný krém na nohy nebo tělové máslo, protože díky odstranění odumřelých kožních buněk mohou účinné látky krému nebo másla lépe pronikat do pokožky a vyživovat ji.

Použití: Namočte si nohy do vody, ideálně můžete přidat sůl nebo koupelový olej. Když pokožka na nohou změkne, vezměte si pemzu a krouživými pohyby jemně odstraňte ztvrdlou kůži na patách a nášlapných ploškách chodidel.

Výrobce: Aris Trust s.r.o., U Špýcharu 31, 391 56 Tábor Česká republika, www.morskahouba.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?