Mastic spa Čisticí pěna, Bio Eco 200 ml

Mastacne Wash Pore

Mastic spa Čisticí pěna, Bio Eco 200 ml

Mastacne Wash Pore

Mastacne Wash Pore je čistící pěna určená speciálně pro problematickou a mastnou pleť. Čisté přírodní složení pleť dokonale vyčistí, zatímco obsah Aloe vera zabraňuje zbytečnému vysušování.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mastacne Wash Pore Mastic Spa je čistící pěna určená speciálně pro problematickou a mastnou pleť. Čisté přírodní složení pleť dokonale vyčistí, zatímco obsah Aloe vera zabraňuje zbytečnému vysušování.

Pěnový čistící gel odstraňuje z pleti přebytečný kožní maz a další nečisoty, které ucpávají póry a způsobují pupínky a akné. Masticha poskytuje antibakteriální a antimykotický štít, zatímco Aloe působí adstringentně a osvěžuje pokožku. Kyselina salicylová čistí póry a minimalizuje výskyt akné. Čistící pěna zanechá pokožku čistou, zvláčněnou, rozzářenou a zdravě vypadající.

Použití: Aplikujte na vlhkou pleť a napěňte v bohatou pěnu. Jemnými krouživými pohyby důkladně promasírujte obličej a poté smyjte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Čistící pěna je určená pouze pro vnější použití, vyhněte se očím. Pokud se objeví jakékoliv podráždění pokožky, konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?