Farfalla Koupelová pěna Light - vyřazeno 200 ml

Farfalla Koupelová pěna Light - vyřazeno 200 ml

  • Značka: Farfalla
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Připravena pro chvíle krátkých dnů a dlouhých nocí, kdy mysl potřebuje projasnit. Vybrané éterické oleje bergamotu, pomeranče a sladkých květů ylang-ylang podporují radostnou vitalitu. S rovnovážnou péčí růže a statečností cypřišku. Nová řada koupelových přípravků spojuje vůni a péči o pleť do jedinečné kompozice obsahující květové vůně, vzácná dřeva a tradiční dálnovýchodní koření. Čistý rostlinn

Připravena pro chvíle krátkých dnů a dlouhých nocí, kdy mysl potřebuje projasnit. Vybrané éterické oleje bergamotu, pomeranče a sladkých květů ylang-ylang podporují radostnou vitalitu. S rovnovážnou péčí růže a statečností cypřišku.
Nová řada koupelových přípravků spojuje vůni a péči o pleť do jedinečné kompozice obsahující květové vůně, vzácná dřeva a tradiční dálnovýchodní koření. Čistý rostlinný glycerin je smíchán s vodou a vytváří tak lehký hydratační štít, který brání pokožku před vysycháním. Na rozdíl od olejových koupelí, glycerin nezanechává mastný povlak na vaně a je biologicky odbouratelný.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: smyslnou koupel
konzistence: tekutá
barva: bílá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Přidejte do tekoucí vody, před použitím protřepat.
INCI: Aqua, Coco-Glucoside, Alcohol, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Parfum (Natural Essential Oils), Glycerin, Xanthan, Gum, Lactic Acid, Hydrolized Wheat Protein, Benzyl Benzoate**, Benzyl Salicylate**, Citrall**, Citrenellol**, Geraniol**, Linalool**, Limonene**
*z ekologického zemědělství
**přírodní oleje

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Společnost Farfalla Essentials Ltd. byla založena před více než 20 lety, jako první švýcarská společnost věnující se od samého začátku výhradně přírodním aromaterapeutickým kosmetickým a wellness produktům. V porovnání s ostatními výrobci přírodní kosmetiky má Farfalla jedinečný přístup k využití a kombinaci vonných esencí bez použití nadbytečných podpůrných látek. Využívá pouze přírodní suroviny a zachovává úctu k přírodě a zvířatům. Moderní produktové řady Farfally Vás okouzlí nejen svoji funčností a neodolatelnými vůněmi, ale i svým nápaditým vzhledem. Přírodní kosmetika Farfalla má certifikát BDIH pro kontrolovanou přírodní kosmetiku a požadavky tohoto certifikátu nejen splňuje, je na sebe daleko přísnější. Všechny přípravky Farfalla jsou dozorovány nezávislými orgány pro kontrolu bio organických produktů. Farfalla je navíc zapojena do kontrol společnosti Bio-Inspecta, která reguluje množství bio-surovin na trhu.

kontakt na výrobce:
Farfalla Essentials AG
Florastrasse 18
8610 Uster
Switzerland

webové strány značky:
www.farfalla-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18, 8610 Uster Švýcarsko, www.farfalla.ch

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?