Farfalla Pěna koupelová Relaxace 200 ml

Farfalla Pěna koupelová Relaxace 200 ml

  • Značka: Farfalla
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je nedostupné.

Farfalla Koupelová pěna Relaxace je ideální pro dlouhé večery jak o samotě, tak ve dvou. Přináší hlubokou relaxaci a dokonalé uvolnění, které pomáhá odplavit starosti všedního dne, působí příznivě proti stresu a psychickému napětí. Tato jemná pěnová lázeň odstraňuje únavu a dodává pocit zklidnění a souznění s vlastním tělem.

Harmonicky vyvážená směs esenciálních olejů vám poskytne příjemný prožitek v čele s omamnou levandulí, jež je v aromaterapii jednou z nejoblíbenějších květin. Jemně citrusová meduňková silice pak přináší pocit osvěžení tělu i mysli a má příznivé účinky na nespavost či různé úzkosti a deprese. Smyslný orientální santal s neroli pak dodají vaší koupeli svůdný afrodiziakální potenciál. 

Nová řada koupelových přípravků spojuje vůni a péči o pleť do jedinečné kompozice obsahující květové vůně, vzácná dřeva a tradiční dálnovýchodní koření. Čistý rostlinný glycerin je smíchán s vodou, a vytváří tak lehký hydratační štít, který brání pokožku před vysycháním. Na rozdíl od olejových koupelí, glycerin nezanechává mastný povlak na vaně a je biologicky odbouratelný. Spolu s rostlinnými a bylinnými silicemi tak zajistí dokonalý relaxační a aromaterapeutický zážitek.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?