Farfalla Koupelová pěna Shangri La 200 ml

Farfalla Koupelová pěna Shangri La 200 ml

  • Značka: Farfalla
  • Balení: 200 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Certifikáty: BDIH
  • Bez DPH 307 Kč

Farfalla Koupelová pěna Shangri La vás okouzlí jedinečnou harmonicky vyváženou směsí esenciálních olejů a silic, jež vám přinesou dokonalé uvolnění a hlubokou relaxaci. Exotická vůně tropických květů plumérie zahalí vaši lázeň do magického oblaku s dotekem smyslnosti. Aromaterapeutický efekt bohaté pěnové koupele vám poskytne pocit okamžitého zklidnění a souznění s tělem a myslí.

Neodolatelně sladká vanilka zapůsobí na všechny vaše smysly a díky mírně antiseptickým účinkům má příznivý vliv i na kvalitu a hebkost pokožky. Podporuje mozkovou činnost a napomáhá odplavit stres a starosti všedního dne. Složení je doplněno jedinečnou vůní ylang-ylangu, který působí jako přírodní antidepresivum a navozuje emocionální rovnováhu.

Nová řada koupelových přípravků spojuje vůni a péči o pleť do jedinečné kompozice obsahující květové vůně, vzácná dřeva a tradiční dálnovýchodní koření. Čistý rostlinný glycerin je smíchán s vodou, a vytváří tak lehký hydratační štít, který brání pokožku před vysycháním. Na rozdíl od olejových koupelí, glycerin nezanechává mastný povlak na vaně a je biologicky odbouratelný. Spolu s rostlinnými a bylinnými silicemi tak zajistí dokonalý relaxační a aromateraputický zážitek.

Použití: Přidejte dvě polévkové lžíce do teplé tekoucí vody. Před použitím protřepejte. Doporučená doba koupele 15-20 minut.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?