Logona Pěna na holení, Log Mann 150 ml

Logona Pěna na holení, Log Mann 150 ml

  • Bez DPH 192 Kč

Jemná a lehká pěna na holení s kvalitními složkami zaručí dokonale hladký výsledek a zároveň dodává pokožce pečující ingredience včetně vyživujícího mandlového oleje a výtažku z ginkgo biloby.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Logona Pěna na holení se jistě stane oblíbenou součástí vaší denní rutiny. Je určena především pro muže, ale mohou ji používat také ženy pro mokré holení. Tato pěna má velice lehkou konzistenci a snadno se rovnoměrně nanáší. Pokryje pokožku jemnou vrstvou, která zachytí i ty nejjemnější chloupky a výsledkem je bezchybné hladké oholení bez jakýchkoliv nedokonalostí.

Vysoce kvalitní složení z přírodních ingrediencí je u značky Logona samozřejmostí. Tato pěna brání nadměrnému vysušení pokožky díky hydratačním látkám a rostlinným výtažkům. Obsažený mandlový olej je velice jemný, snadno proniká do hlubokých struktur pokožky a dodává jí tak dlouhotrvající výživu. Olej z kořene šáchoru jedlého je oblíbenou součástí pečující kosmetiky a napomáhá posilovat přirozenou regenerační schopnost pleti.

Příjemná pěnová textura nezatěžuje pleť, nelepí a nezpůsobuje podráždění. Nemusíte se tak obávat poškození kožní bariéry, nepříjemného svědění či vzniku suchých míst po holení. Výtažek z ginkgo biloby je bohatý na antioxidanty a brání tak škodlivému působení volných radikálů. Tato pěna na holení nejen napomůže perfektnímu odstranění chloupků a vousů, ale zároveň dodá vaší pokožce sametovou hebkost.

Použití: Naneste pěnu rovnoměrně na pokožku a holte proti směru růstu chloupků či vousů. Vhodná pro každodenní použití.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?