Urtekram Pěnová koupel bez parfemace, Baby 250 ml

Urtekram Pěnová koupel bez parfemace, Baby 250 ml

Zvlhčující koupel pro nejmenší bez parfemace. Použijte pro mírně pěnivou koupel nebo jako tekuté mýdlo. Nezpůsobuje podráždění očí. Schváleno Dánskou Asociací pro astma a alergie pro použití alergiky.certifikáty: ECOCERT, LEAPING BUNNYvhodné pro: péči o nejmenšíkonzistence: tekutábarva: čirábalení: plastový obalINCI: aqua, glycerin*, sodium cocoyl glutamate, coco-glucoside, alcohol*, glyceryl capr

Zvlhčující koupel pro nejmenší bez parfemace. Použijte pro mírně pěnivou koupel nebo jako tekuté mýdlo. Nezpůsobuje podráždění očí. Schváleno Dánskou Asociací pro astma a alergie pro použití alergiky.

certifikáty: ECOCERT, LEAPING BUNNY
vhodné pro: péči o nejmenší
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: plastový obal

INCI: aqua, glycerin*, sodium cocoyl glutamate, coco-glucoside, alcohol*, glyceryl caprylate, glyceryl oleate, xanthan gum, citric acid
*produkty ekologického zemědělství

země původu značky: Dánsko
charakteristika značky: Společnost Urtekram byla založena roku 1972 a dnes sídlí v Mariageru v severním Jutsku, v jedné z nejkrásnějších částí Dánska. Během 30 let se řada produktů Urtekram rozrostla a nyní obsahuje velmi širokou paletu čistě přírodních produktů. Společnost nepřipouští používání pesticidů, síry nebo ropy, protože to by negativně ovlivnilo kvalitu výrobku, Vaše zdraví a přírodu. Všechny produkty jsou vyráběny ze surovin 100% rostlinného původu. Produkty jsou vyráběny v moderních prostorách při použití ekolgicky nezávadných výrobních metod. V Urtekramu produkty nejsou v žádné fázi procesu výroby testovány na zvířatech. V současné době je Urtekram hlavní dánský výrobce přírodní tělové kosmetiky.

kontakt na výrobce:
Urtekram International A/S
Klostermarken 20
9550 Mariager
Danmark

webové strány značky:
www.urtekram-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Urtekram Baby

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko, www.urtekram-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?