Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Farfalla Pěnové tužidlo pro pevnost, objem a lesk 150 ml

Farfalla Pěnové tužidlo pro pevnost, objem a lesk 150 ml

Značka: Farfalla
Certifikáty: BDIH
Certifikát BDIH
Balení:
300
Momentálně vyprodané na e-shopu

Pěnové stylingové tužidlo pomůže vytvořit a zafixovat účes. Dodá vlasům pevnost, zdravý lesk a větší objem. Obsažené rostlinné výtažky pečují o výživu vlasů po celé jejich délce.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Pěnové stylingové tužidlo Farfalla vám pomůže vytvořit a zafixovat účes. Kromě toho dodá vlasům pevnost, zdravý lesk a větší objem od kořínků. Rostlinné výtažky pečují o výživu a hydrataci vlasů po celé jejich délce. Tužidlo neobsahuje silikony, umělé vůně, barviva či konzervanty.

O fixační a zpevňující efekt tužidla se přirozeně postará obsažené pivo. Kromě toho, že vlasy lehce natuží, bez toho, aby je nepřirozeně slepilo a zatížilo, zvýrazňuje také přirozenou barvu vlasu a jeho chmelová složka se stará o výživu vlasu. Extrakt z Aloe vera vlasům dodává potřebnou hydrataci, zatímco výtažek z granátového jablka regeneruje narušenou strukturu vlasu a zaceluje roztřepené vlasové konečky. Díky tomu jsou vlasy hladší a lesklejší. Dále obsažený pšeničný protein pomáhá uzamykat potřebnou vlhkost pod povrchem vlasu, vlas zesiluje a chrání jej před poškozením při následné úpravě horkým vzduchem.

Použití: Aplikujte do délek umytých a ručníkem vysušených vlasů a poté nejlépe vyfoukejte fénem a upravte podle zvyku.

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Z blogu (1)

Proč si vybrat přírodní parfém?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

dobrý / R 13. 3. 2019 18:27

za mne teda dobrý :) vlasy po ramena to trochu nadzvedne. rozhodně je to lepší s ním než bez něj. samozřejmě tužícím možnostem chemických přípravků se to naprosto nevyrovná. Moc jsem od toho nečekala, ale docela překvapil. objednávám znova :)

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: