Nobilis Tilia Pepř 5 ml

Nobilis Tilia Pepř 5 ml

  • Bez DPH 136 Kč

Rostlinná silice z černého pepře má silný prohřívací efekt, podporuje lokální prokrvení tkání a má vliv také na oblast trávicího a dýchacího traktu. Posiluje vůli a odhodlání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Pepř černý je éterický olej bez syntetických příměsí s komplexním účinkem na psychickou i fyzickou stránku organismu. Jeho vůně je typicky ostrá a kořeněná. Má silný tonizační efekt a dlouhodobě podporuje lokální prokrvení v tkáních.

Pepřový olej působí především na oblast žaludku, bojuje proti nadýmání a celkově podporuje trávení. Účinně ulevuje i od chronických bolestí, zejména pak při revmatismu, dně a zánětech krční páteře. Jeho podpůrný efekt oceníte také při dně a chudokrevnosti.

Éterický olej z černého pepře významně prohřívá svaly a klouby a zároveň pomáhá při infekcích dýchacího traktu, jako je chřipka a nachlazení. Napomáhá odstranit únavu, zmírňuje otoky a působí proti zimomřivosti. Posiluje vůli a odvahu ducha.

Pro zdravé trávení

Éterický olej z černého pepře vás překvapí nejen svou příjemnou kořeněnou vůní, ale také účinky na celý organismus. Éterický olej z černého pepře má stimulační efekt na tělo i mysl. Má píznivý vliv na zdravou funkci trávicího systému, pomáhá při nechutenství a bolestech břicha. Zároveň ulevuje od křečí a dbá na správnou funkci střev, díky čemuž zmírňuje nadýmání a plynatost. 

Nejen pro dlouhé zimní večery

Černý pepř je od pradávna proslulý také svými prohřívacími schopnostmi. Podporuje prokrvení v tkáních, a tím i zahřívá a ulevuje od bolestí, včetně těch chronického charakteru. Je vhodný pro péči o celý pohybový aparát a jeho použití je vhodné také po zvýšené svalové námaze. Zahřeje taky samotnou pokožku a podporuje její přirozenou regenerační schopnost a hojení. 

Dýchejte zhluboka

Éterický olej z černého pepře se vyznačuje svou silnou kořeněnou vůní, která má pozitivní vliv na pročištění dýchacích cest. Oceníte jej proto zejména  období chřipek a nachlazení, kdy vám pomůže rychle zprůchodnit vaše dýchací cesty a uvolní ucpané dutiny. Olej z černého pepře také usnadňuje vykašlávání a je přirozeně antiseptický. 

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Piper Nigrum Oil

Možné alergeny: Piper Nigrum Oil

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.