Nobilis Tilia Petitgrain 10 ml

Nobilis Tilia Petitgrain 10 ml

  • Bez DPH 131 Kč

Nobilis Tilia Petitgrain neboli pomerančové listí je čistá rostlinná silice spojující prospěšné účinky pomerančového a neroliového éterického oleje. Jeho vůně je velice svěží, mírně květinová, obsahuje jemné dřevité a kořeněné tóny a ihned probudí všechny vaše smysly. 

Éterický olej Petitgrain je vhodným přípravkem v případě, že vás trápí zažívací obtíže. Má posilující vliv na trávicí trakt, podporuje trávení a působí především při onemocněních nervovévho původu. Díky tomu je skvělým doplňkem například při pálení žáhy či žaludečních a dvanáctníkových vředech.

Petitgrain zároveň harmonizuje srdeční činnost, zmírňuje bušení srdce a optimalizuje funkci nervového systému. Působí při nervovém vypětí, nespavosti či podrážděnosti. Petitgrain je přírodním antidepresivem a má významné povznášející účinky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium var. Amara

Možné alergeny: Citrus Aurantium var. Amara

Aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, stres a úzkost, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.