Nobilis Tilia Petitgrain 10 ml

Nobilis Tilia Petitgrain 10 ml

  • Bez DPH 131 Kč

Éterický olej Petitgrain má posilující vliv na trávicí trakt, napomáhá harmonizovat srdeční činnost a má vliv také při obtížích nervového původu. Je přírodním antidepresivem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Petitgrain neboli pomerančové listí je čistá rostlinná silice spojující prospěšné účinky pomerančového a neroliového éterického oleje. Jeho vůně je velice svěží, mírně květinová, obsahuje jemné dřevité a kořeněné tóny a ihned probudí všechny vaše smysly. 

Éterický olej Petitgrain je vhodným přípravkem v případě, že vás trápí zažívací obtíže. Má posilující vliv na trávicí trakt, podporuje trávení a působí především při onemocněních nervového původu. Díky tomu je skvělým doplňkem například při pálení žáhy či žaludečních a dvanáctníkových vředech.

Petitgrain zároveň harmonizuje srdeční činnost, zmírňuje bušení srdce a optimalizuje funkci nervového systému. Působí při nervovém vypětí, nespavosti či podrážděnosti. Petitgrain je přírodním antidepresivem a má významné povznášející účinky.

Probuďte se

Éterický olej Petitgrain Nobilis Tilia osvěží vaše tělo i mysl. Jedná se o velice osvěžující silici z tzv. pomerančového listí, která spojuje účinky dvou esencí, a to neroli a pomerančovníku. Petitgrain provoní vaši domácnost nádhernou všechny smysly obklopující vůní, která obsahuje jak svěží citrusové, tak jemné květinové a kořeněné tóny.

Energie a osvěžení

Éterický olej petitgrain má proto osvěžující účinky na psychiku i tělesnou stránku organismu. Pomůže vám zmírnit známky stresu, načerpat síly a uvolnit se. petitgrain má celkové posilující účinky, stimuluje koncentraci a pomáhá při chronické únavě i vyčerpání. Dodává dobrou náladu, pomáhá od negativních myšlenek a je často nazýván přírodním antidepresivem. 

Pro zdravé srdce i trávení

Krom toho má ale petitgrain také pozitivní účinky na váš trávicí systém. Petitgrain podporuje zdravé trávení a pomáhá při bolestech břicha či nadýmání. Pomáhá při pálení žáhy a působí podpůrně při žaludečních či dvanáctníkových vředech. Petitgrain rovněž podporuje srdeční činnost a harmonizuje funkci celého nervového systému. 

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.