Nobilis Tilia Pimentovník 10 ml

Nobilis Tilia Pimentovník 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 160 Kč

Nobilis Tilia Pimentovník je čistý éterický olej bez přidaných syntetických látek. Jeho aroma je mírně kořeněné se svěžími tóny a má příznivý vliv na tělo i mysl. Pimentovník má přirozené antiseptické a dezinfekční účinky, brání množení škodlivých mikroorganismů a působí při infekcích.

Éterický olej z pimentovníku je skvělým doplňkovým přípravkem při zánětech dýchacích cest, kdy podporuje jejich pročištění a uvolnění. Jeho použití je doporučováno zejména v období zvýšeného výskytu chřipky a nachlazení. Zároveň zvyšuje nízký krevní tlak a tonizuje cévy.

Piemntovník posiluje nervový systém, pomáhá odstranit problémy se sníženou koncentrací a zmírňuje únavu. Podporuje prokrvení v tkáních a prohřívá je. Zároveň stabilizuje duševní rovnováhu a působí jako přírodní antidepresivum. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Pimenta Racemosa Oil

Možné alergeny: Pimenta Racemosa Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy , zvýšení krevního tlaku

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.