I+M Naturkosmetik Pleťová voda Age-Protect 150 ml

I+M Naturkosmetik Pleťová voda Age-Protect 150 ml

Pleťová voda jemně odstraňuje nečistoty a zbytky make-upu ze zralé pokožky, aniž by ji dráždila či dokonce vysušovala. Složení je obohaceno a rostlinné výtažky, které pokožku zklidňují a chrání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pleťová voda I+M Age-Protect šetrně odličuje zralou i suchou pokožku, aniž by došlo k jejímu podráždění či dokonce vysušení. Obsažené rostlinné výtažky o pokožku pečují, čistí ji, zklidňují a lehce tonizují.

Základ tonizující pleťové vody tvoří výtažky z Aloe vera, které mají výborné zklidňující a hydratační vlastnosti. Aloe pokožku zjemní, zklidní případné začervenání a uzamkne v pleťových buňkách tolik potřebnou hydrataci.

Výtažky z avokáda, neroli, růžových květů a dalších cenných rostlin a bylinek o pokožku pečují, zklidňují ji a osvěžují. Díky nízkému obsahu alkoholu je pleťová voda vhodná i pro sušší zralou pleť, kterou jemně tonizuje, čistí a rozjasňuje, aniž by došlo k nežádoucímu vysušení.

Použití: Pleťovou vodu aplikujte přímo na pokožku, nebo za pomoci vatového tamponu pokožku dočistěte. Poté naneste pečující krém či fluid. Používejte obzvlášť ráno, po aplikaci se pleťové póry zatáhnou a budou odolnější vůči nečistotám z okolí.

Tip: Po dosažení nejlepších výsledků používejte tonizační vodu v kombinaci s ostatními produkty z řady Age-Protect.

Typy pleti: anti age, normální pleť, suchá pleť

Výrobce: i+m Naturkosmetik Inge Stamm GmbH, Greifswalder Straße 214, 10405 Berlin Německo, www.imnaturkosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?