Nobilis Tilia Pleťová voda hřebíčková 200 ml

Nobilis Tilia Pleťová voda hřebíčková 200 ml

  • Bez DPH 123 Kč

Hřebíčková pleťová voda spolehlivě dočišťuje a zároveň pečuje o mastnou problematickou pleť náchylnou k tvorbě zánětů. Zklidňuje, působí proti tvorbě zánětů a harmonizuje mladou pleť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hřebíčková pleťová voda Nobilis Tilia spolehlivě dočišťuje a zároveň pečuje o mastnou problematickou pleť náchylnou k tvorbě zánětů. Hřebíčkový olej má výborné protizánětlivé účinky, pokožku zklidňuje, mírní začervenání a brání opětovnému rozšíření zánětu.

Hřebíčkový olej je bohatý na množství silic, které působí protizánětlivě, pleť dezinfikují a stabilizují funkci mazových žláz. Hřebíček harmonizuje smíšenou zánětlivou pleť, napomáhá rychlému hojení akné a mírní začervenání pleti. Pleťová voda je vhodná pro každodenní dočistění pokožky celého obličeje i pro lokální péči o akné, ale také jako obklad pro podrážděnou zanícenou pleť.

Použití: Malé množství vody naneste na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Vodu také můžete nakapat do čistých dlaní a vklepat ji přímo do pokožky.

Tip: Hřebíčková voda je vhodná i pro výplachy dutiny ústní při bolestech zubů či výskytu aftů.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

skvela pletova voda s CPK / Hana 26. 5. 2017 21:40

Pro me je to zatim ta nej pletova voda. Dobre cisti, krasne voni tim hrebickem a nevysusuje plet (mam spise smisenou). Doporucuji zkusit.

Doporučuji / Klára 1. 7. 2017 23:39

První výrobek od značky a byla jsem 100% spokojena, takže jsem si zakoupila další výrobky od značky a je to pecka. Skvěle čistí a opravdu minimalizuje pupinky ani rozšířené póry nejsou tak znatelné. Navíc nejdražší ani nevysusuje. Koupím znovu až dopoužívám hermankovou

výborná pleťová voda / N 25. 4. 2015 18:04

Nevysušuje, odstraní poslední zbytky makeupu a přitom je velmi jemná, nevadí mi ani v očním okolí. Vůně autenticky hřebíčková :)

Martin Baláž / Martin 16. 12. 2016 21:56

mě tedy vysušuje, ale každý máme trochu odlišnější pleť.Ale velmi dobře čistí

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?