I+M Naturkosmetik Pleťová voda Hydro-Performance 150 ml

I+M Naturkosmetik Pleťová voda Hydro-Performance 150 ml

Pleťová voda šetrně odstraňuje nečistoty ze všech typů pleti, pokožku lehce tonizuje a uzamyká v ní potřebnou hydrataci. Pleťová voda pokožku rozjasní, zjemní a dodá jí zdravý vzhled.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pleťová voda I+M Hydro-Perfrormance účinně odličuje všechny typy pleti, včetně té suché a citlivé. Jemné složení obohacené o výtažky z Aloe vera, růžových květů a dalších bylinek i rostlin o pokožku pečuje a uzamyká v ní tolik potřebnou hydrataci.

Základ pleťové vody tvoří výtažky z Aloe vera, které pokožku zjemňuje, zklidňuje případná podráždění a uzamyká v pokožce hydrataci. Výtažky z grapefruitu společně s růžovou vodou pokožku revitalizují, zjemňují a zklidňují. Díky nízkému obsahu alkoholu pleťová voda pokožku lehce tonizuje, stahuje pleťové póry a odstraňuje z nich nečistoty i přebytečný kožní maz.

Tonizující pleťová voda pečuje o všechny typy pleti, uzamyká v nich vlhkost a chrání je před podrážděním a začervenáním.

Použití: Pleťovou vodu aplikujte přímo na pokožku a za pomoci vatového tamponu pokožku dočistěte. Poté naneste pečující krém či fluid. Používejte obzvlášť ráno, po aplikaci se pleťové póry zatáhnou a budou odolnější vůči nečistotám z okolí.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťovou vodu v kombinaci s ostatními produkty z řady Hydro-Performance.

Typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: i+m Naturkosmetik Inge Stamm GmbH, Greifswalder Straße 214, 10405 Berlin Německo, www.imnaturkosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Tudy už ne / Siala 23. 8. 2015 22:21

Netvrdím, že značka I+M není kvalitní, ale za mě velké zklamání a tento komentář musím zkopírovat ke všem třem produktům co jsem od ní měla... Jsem přesvědčená, že někdo s ní může být stoprocentně spokojený, ale v naší rodině na ni asi máme alergii, všem nám žel spíš ublížila...je mi líto, ale za mě už nikdy =(

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?