Weleda Pleťová voda kosatcová 200 ml

Weleda Pleťová voda kosatcová 200 ml

  • Značka: Weleda
  • Balení: 200 ml
  • Produktová řada: Weleda Iris
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Příjemně osvěžující pleťová voda k úplnému dočištění obličeje je vhodná po vyčištění pleti Kosatcovým pleťovým mlékem. Pleť získá znovu svůj jas a zdravý vzhled.certifikáty: BDIHvhodné pro: čištění pokožkykonzistence: tekutábarva: čirábalení: skleněný obal, papírový přebalpoužití: Po základním vyčištění pleti Kosatcovým pleťovým mlékem nebo jedním z mýdel Weleda dejte pár kapek pleťové vody na nav

Příjemně osvěžující pleťová voda k úplnému dočištění obličeje je vhodná po vyčištění pleti Kosatcovým pleťovým mlékem. Pleť získá znovu svůj jas a zdravý vzhled.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: čištění pokožky
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Po základním vyčištění pleti Kosatcovým pleťovým mlékem nebo jedním z mýdel Weleda dejte pár kapek pleťové vody na navlhčený kosmetický tampon a jemně dočistěte obličej, krk a dekolt. Vynechejte oblast kolem očí. Obzvlášť mastnou a nečistou pleť lze očistit pleťovou vodou nanesenou na suchý kosmetický tampon, tedy v nezředěné formě.
složení: voda, alkohol, destilát z vilínu, citrónová šťáva, výtažek z oddenku kosatce, parfém (přírodní éterické oleje), linalool*, citronelol*, geraniol*
*součást přírodních éterických olejů

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Weleda je švýcarská farmaceutická firma s téměř devadesátiletou tradicí. Vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní BIO kosmetiky. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Ty největší jsou nedaleko sídla firmy v německém Schwäbisch Gmündu. Na 20 hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby. Zahrada je ošetřována podle směrnic bio - dynamického zemědělství, což v praxi znamená, že k výrobě přípravků Weleda jsou používány nejčistší možné přírodní suroviny. Sortiment Weledy obsahuje přes 100 kosmetických produktů a 1400 druhů léčiv. V České republice je dostupná čistá přírodní kosmetika, šťávy, sirupy a dietetika. Valná většina přípravků Weleda je nositelem ochranné známky - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

kontakt na výrobce:
Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144, Arlesheim
Switzerland
www.weleda.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Weleda Iris

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?