Nobilis Tilia Pleťové mléko dětské Klára 200 ml

Nobilis Tilia Pleťové mléko dětské Klára 200 ml

  • Bez DPH 214 Kč

Lehké dětské pleťové mléko Nobilis Tilia aktivně zklidňuje citlivou pokožku, zjemňuje ji a zároveň chrání před opětovným podrážděním díky obsahu rostlinných výtažků a vitaminů. Mléko zklidňuje pokožku i mysl díky obsahu esenciálního oleje z heřmánku. Ten má lehké sedativní účinky na celý organismus a pomáhá mu lépe se vyrovnávat s případnými výkyvy nálad.

Jemné pleťové mléko pro děti zklidňuje citlivou pokožku a pečuje o ni díky obsahu rostlinných výtažků, olejů a vitaminů. Vitaminy A a E pleť zjemňují, posilují a chrání před poškozením v důsledku nepříznivých vnějších vlivů. Vitaminy v kombinaci s esenciálním olejem z heřmánku pleť skvěle zklidňují, chrání před vznikem drobných zánětů a zároveň zanechávají pokožku jemnou na dotek a bohatě vyživenou.

Výborné zklidňující účinky má mléko nejenom na pokožku celého těla, ale také mysl. Uklidňující vůně heřmánku navozuje klid, pohodu a klidní rozbouřenou mysl. Mléko je tak výborným pomocníkem před spaním, kdy navodí příjemný pocit únavy. Díky lehkému složení bez přidané parfemace je mléko vhodné nejenom pro citlivou dětskou pleť, ale také pro všechny, kdo trpí na citlivou pokožku.

Použití: Malé množství mléka naneste na čistou pokožku celého těla nejlépe ihned po koupeli a lehce rozetřete. Používejte podle potřeby. Mléko je vhodné pro děti od 9 týdnů věku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?