Martina Gebhardt Pleťové mléko, Happy Aging 2 ml

Martina Gebhardt Pleťové mléko, Happy Aging 2 ml

  • Bez DPH 17 Kč
koupit za 11 bodů

Pleťové mléko Happy Aging s lehkou konzistencí je bohaté na pečující rostlinné ingredience a intenzivně pečuje o potřeby zralé pleti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pleťové mléko Martina Gebhardt Happy Aging intenzivně pečuje o potřeby zralé pleti i přes svou lehkou konzistenci. Je bohaté na množství rostlinných olejů a másel, které náročnou pleť aktivně vyživují, zjemňují a činí ji odolnější vůči vzniku vrásek i ztrátě elasticity.

Lehké pleťové mléko v sobě spojuje pečující olivový a hroznový olej společně se zklidňující růžovou květovou vodou. Tyto látky jsou bohaté na množství živin, které zralou pleť skvěle vyživují, uzamykají v ní vlhkost a současně ji chrání před působením nepříznivých vnějších vlivů. O potřeby zralé pleti se také postará výtažek z kočičího drápu, který podporuje elasticitu pleti a udržuje jí zdravou na pohled i na dotek. 

O zklidnění a zjemnění pokožky se postarají výtažky z leknínu, růže, ale také mrkve a zeleného čaje. Lehké mléko dodává zralé pleti živiny potřebné pro zdraví a vitalitu, zjemňuje ji a současně podporuje její pružnost a zdravý vzhled.

Použití: Malé množství mléka aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Díky lehké konzistenci je mléko vhodné i pod make-up.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťové mléko s dalšími výrobky z produktové řady Happy Aging.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?