Nobilis Tilia Pleťové mléko neutrální - vyřaz 200 ml

Nobilis Tilia Pleťové mléko neutrální - vyřaz 200 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tajemství půvabu a krásy tkví v péči o celé tělo. Mléko s panenskými rostlinnými oleji je určeno k ošetření citlivé pokožky se sklonem k alergickým reakcím. Ošetřuje, zjemňuje a zvyšuje pružnost pleti. Prostředek bez aromatu, lze do něj přidávat libovolné éterické oleje nebo parfémy.certifikáty: vhodné pro: citlivou pokožkukonzistence: tekutábarva: světle žlutábalení: plastový obal s dávkovačempou

Tajemství půvabu a krásy tkví v péči o celé tělo. Mléko s panenskými rostlinnými oleji je určeno k ošetření citlivé pokožky se sklonem k alergickým reakcím. Ošetřuje, zjemňuje a zvyšuje pružnost pleti. Prostředek bez aromatu, lze do něj přidávat libovolné éterické oleje nebo parfémy.

certifikáty:
vhodné pro: citlivou pokožku
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: plastový obal s dávkovačem

použití: Nanášíme jej v tenké vrstvě na celé tělo.
složení: sojový olej, demineralizovaná voda, emulgátor, vitaminy A, E, C, D-Panthenol (provitamin B5), glycerol

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky, vzděláváním a osvětovou činností v oboru aromaterapie od roku 1994. Společnost odmítá z principu živočišné suroviny a pokusy na zvířatech, jedinou živočišnou surovinou ve výrobcích je včelí vosk. Využívá maximálně suroviny z ekologického zemědělství (BIO). Vyrábí bez syntetických a konzervačních látek, a kdykoliv je to možné, jsou produkty 100% přírodní. V případě nutnosti použít konzervaci, užívají vlastního speciálně vyvinutého konzervačního systému.

kontakt na výrobce:
Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa 407 46

webové strány značky:
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?