Martina Gebhardt Pleťové mléko, Young & Active 100 ml

Martina Gebhardt Pleťové mléko, Young & Active 100 ml

Pleťové mléko Young & Active intenzivně pečuje o mladou smíšenou pleť po celý den díky rostlinným výtažkům a výživným olejům. Lehká konzistence se snadno vstřebává a pleť nezatěžuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pleťové mléko Martina Gebhardt Young & Active intenzivně pečuje o mladou smíšenou pleť po celý den díky rostlinným výtažkům a výživným olejům. Smíšená pleť je tak vyživena, zklidněna a zároveň je eliminován výskyt nedokonalostí a pupínků. Díky lehké konzistenci se mléko do pokožky snadno vstřebává, nezanechává mastný lepivý film, a je tak vhodnou péčí o mladou pleť během teplých letních dnů.

Základ pečujícího mléka tvoří olej ze slunečnice v kombinaci s bambuckým a kakaovým máslem. Ty pokožku zjemňují a dodávají jí potřebnou výživu, aniž by pleť zbytečně zatěžovaly či dokonce ucpávaly pleťové póry. Lehké mléko se do pokožky snadno vstřebává, zanechává ji jemnou, vyživenou a hydratovanou. Současně stabilizuje funkce mazových žláz a snižuje výskyt drobných zánětů.

O potřeby smíšené pokožky pečují výtažky ze zeleného čaje, lékořice, meduňky, rakytníku a mnohých dalších. Tyto složky jsou bohaté na množství antioxidantů a vitaminů, které o pokožku pečují a zároveň ji zjemňují, vyživují a chrání před podrážděním v důsledku nepříznivých vnějších vlivů. Smíšená pleť je tak čistější, jemná a zklidněná.

Použití: Malé množství pleťového mléka naneste ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťové mléko v kombinaci s s ostatními produkty řady Young & Active Martina Gebhardt.

Typy pleti: problematická pleť a akné, smíšená pleť

Výrobce: Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH, St. Wendelinstr. 3, D-86935 Rott / Pessenhausen Německo, www.martinagebhardt.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Investice se vyplatí / Mon 25. 9. 2016 22:50

Výrobek jsme zakoupila na základě spokojenosti se vzorečkem (přeci jen se cena plného balení se studentským rozpočtem moc nekamarádí), ovšem investice se vyplatila a po skoro měsíčním intenzivním používání můžu říct, že lepší krém jsem dosud neměla! Mé smíšené pleti se sklony k akné sedne jako na míru - vysušování téměř eliminováno, opravdu se rychle vsákne, nezanechává film a pleť nezatěžuje. A složení je čistá radost. :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?