Faran Pleťové sérum, Anti-Age 5 ml

Faran Pleťové sérum, Anti-Age 5 ml

Pleťové anti age sérum Faran je vhodné pro normální až suchou náročnou pleť se sklony k prvním projevům stárnutí. Sérum obsahuje výživné oleje, které intenzivně hydratují a vyživují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pleťové anti age sérum Faran je vhodné pro normální až suchou náročnou pleť se sklony k prvním projevům stárnutí. Kvalitní složení bez obsahu vody se skládá pouze z výživných olejů jako je mandlový, makadamový, sezamový, avokádový či rakytníkový. Sérum je navíc obohaceno o vitamín E, který pokožku projasňuje a dodává jí zdravý svěží vzhled.

Díky nulovému obsahu vody je pleťové sérum mimořádně vhodné pro použití v mrazivém počasí. Krémy s obsahem vody pleť sice hydratují, ale v chladném počasí voda v pleťovým buňkách zmrzne a může tak pleť nehezky poškodit. Olejové sérum naopak v pokožce uzavře potřebnou hydrataci a na pleti vytvoří lehký ochranný film, který ji chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Použití: Aplikujte pár kapek séra na vlhkou vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a krouživými pohyby vmasírujte.

Tip: Aplikujte pár kapek séra na vyčištěnou pleť a nechte vstřebat, poté aplikujte váš oblíbený denní krém. Podpoříte tak lepší vstřebávání denního krému a prodloužíte jeho účinnost až o několik hodin.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?