Logona Pleťové tonikum, Bio Růže 100 ml

Logona Pleťové tonikum, Bio Růže 100 ml

  • Bez DPH 270 Kč

Jemné tonikum s výtažky z růží a šťávou z Aloe vera pečuje o potřeby suché a citlivé pleti. Pokožku jemně dočišťuje, osvěžuje, prokrvuje a zároveň ji připravuje na následné ošetření pleťovým krémem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemné tonikum Logona s výtažky z růží a šťávou z Aloe vera starostlivě pečuje o potřeby suché a citlivé pleti. Pokožku jemně dočišťuje, osvěžuje, prokrvuje a zároveň ji připravuje na následné ošetření pleťovým krémem. Tonikum neobsahuje alkohol, takže pleť zbytečně nevysušuje ani nedráždí.

Šťáva z Aloe vera dodává pleti potřebnou vláhu a zároveň zmírňuje pocity svědění či pálení, zklidňuje případné začervenání a další příznaky citlivé či alergické pleti. Podporuje její přirozenou obranyschopnost pokožky a zvyšuje tak její odolnost před poškozením vnějšími vlivy. Čistí a jemně detoxikuje pleť od každodenního nánosu prachu a zbytků líčidel.

Růžová voda pokožku báječně osvěžuje, zjemňuje a krásně projasňuje její přirozený odstín. Extrakt z šípkové růže je bohatý zejména na vitamin C a nenasycené mastné kyseliny, jež jsou nezbytné pro správné fungování pokožky. Zlepšují pevnost i pružnost pokožky a zmírňuje drobné linky, rýhy a další projevy stárnutí.

Použití: Aplikujte ráno a večer na očištěnou pleť obličeje, krku i dekoltu a jemně vklepejte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?